Medvíďata

Třídní učitelka: Monika Pávová
Učitelka: Tamara Mužíková
Provozní obsazení: Renata Kořínková

 

Vítejte ve třídě Medvíďat. V naší třídě je 20 dětí, z toho 11 kluků a 9 holčiček. Chodíme sem již třetím rokem, takže se velmi dobře známe a rádi si pomáháme. Dobře také známe (a ona nás) paní učitelku Monču, která s námi je po celou dobu. Nově také máme paní učitelku Míšu. Renatka nám zase uklidí a připraví dobrou svačinu. 
Od prvního roku ve školce máme nastavená pravidla, která dobře fungují. Pokud ale některé pravidlo přeci jen někdo z nás poruší, rádi mu ho připomeneme. Jsme již velcí předškoláci, takže samostatnost pro nás není žádný oříšek. Rádi chodíme ven a bez problémů zvládáme i dlouhé procházky. Těšíme se na jaro, protože to nás čeká vždycky hodně výletů. Protože už od mala rádi cvičíme, je pro nás velkým potěšením navštěvovat jednou za 14 dní tělocvičnu v ZŠ. Nemůžeme se dočkat až v 2. pololetí začneme chodit do bazénu! Také jsme se začali učit anglicky s Mončou. Je to zvláštní, protože na nás vždycky mluvila paní učitelka česky a teď najednou i anglicky. Ale je to zábava! :-) 
V prosinci nás čeká spaní ve školce, návštěva betlémů v ČZS, adventní prohlídka v hořovickém zámku, dokonce i nějaké to vánoční divadlo. Moc se těšíme!